(Фото) Тамара остана без сијаличките на елката

(Фото) Тамара остана без сијаличките на елката

пред 9 месеци

Познатите личности на големо ги споделуваат фотографиите од своите накитени домови . Ниту поп-пејачката Тамара Тодевска не се воздржа од оваа традиција, па на својот Инстаграм профил сподели фотографија од својот дом во новогодишен амбиент. Таа се поѓали дека  на високата и бујна елка и фалат сијалички кои ги уништила мачката Ари која од неодамна живее во нивниот дом.

Share

ANIMEFLIX: Fate/Kaleid Liner Prisma Illya: Dance at the Sports Festival! (Dub) anime episode Full online free at https://animeflix.nl animeflix hunter x hunter

AnimeHeaven: A3! Season Spring & Summer (Dub) anime episode 12 online free at https://animeheaven.pro anime heavene

Website https://gogoanime.be: Watch Funny Pets gogoanime Episode 12 boku no hero academia gogoanime

Watch Dragon Drive (Dub) Episode 38

Misterpoll: https://www.misterpoll.com/users/1585120

Beatstars: https://www.beatstars.com/kissanimemx/about

Scroll to Top