(Фото) Тајзи крена фиќо во раце по руската вакцина

(Фото) Тајзи крена фиќо во раце по руската вакцина

пред 3 години

Дека вакцините против короната се главна тема и кај нас, дури и за шега, покажа раперот Тајзи со фотка на Инстаграм. Клекнат пред фиќо качено на метално постоље, тој вели дека ја кренал колата во раце, оти добил сила од вакцината.

“После руската вакцина”, напиша тој. Пријателите, пак му коментираа дека од што е сега толку силен, Тајзи успеал дури и да исфрли куќа низ прозорец.

 

 

Share
Scroll to Top