(Фото) Тијана со секси деколте во „Никогаш не е доцна“

(Фото) Тијана со секси деколте во „Никогаш не е доцна“

пред 2 години

Тијана беше гостинка во  музичката емисија „Никогаш не е доцна“ и  изненади со провокативното сако кое го носеше. Зардаи длабокото деколте речиси цела емисија беше центар на внимание.

Таа спомена дека коронависусот и наштетил во поглед на килограмите, па сега е посветена на здрав начин на живот и исхрана.

Призна дека повеќе не пије алкохол, освен по некоја чаша вино двапати неделно. За среќа, вели Тојана, постојано вежба и тоа и ја одржува линијата.

Share

sun win

tải sunwin apk

sunwin

sunwin apk game sunwin game bài sunwin

sun win

Scroll to Top