(Фото) Украинска старлета по гол газ се соблече во авион

(Фото) Украинска старлета по гол газ се соблече во авион

пред 2 години

Украинската старлета Алена Омовиќ се прослави со нејзините голи фотографии на „Инстаграм“. Има милиони фоанови и главно на сликите е без шминка и филтери но со минијатурни бикини и прекратни фустани.

Има слики во коли, на плажа, покрај базен, а сега се соблече и за време на лет во авион. Таа се соблече додека авионот чекаше на писта на аеродром во Виена. Ги соблече панталоните и го покажа задникот и црната танга, а фотографијата ја објави на „Инстаграм“.

Многумина и коментираа дека изгледа супер, но и се чудеа како другите патници воопшто не ја приметија.

„Мислам дека овој човек изгуби многу што гледа на другата страна“, и напишаа тие, алудирајќи на мажот кој поминал покрај неа додека таа позира без панталони.

 

 

Share
Scroll to Top