(Фото) Ума Турман ја пронајде љубовта за време на самоизилација

(Фото) Ума Турман ја пронајде љубовта за време на самоизилација

пред 4 месеци

Акетрката Ума Турман ја пронајде љубовта за време на самоизилацијата. Според „Пејџ сикс“, актерката (50) започнала врска со архитектот Питер Сабет, чијашто фирма е со седиште во Бриџхемптон.

Ѕвездата на блокбастерот „Убиј го Бил“ (Kill Bill), како што наведува порталот, се запознала со Сабет на плажа во Сег Харбор.

„Питер не знаеше дека е Ума кога за првпат ѝ се обрати. Таа шеташе на плажа и ја замоли да го гледа неговото куче додека плива,“ тврди извор за порталот.

„Ума рече океј, го пазеше неговото куче додека тој плива, а сега, неколку месеци подоцна, тие се лудо вљубени и бараат да купат куќа заедно во Хемптонс“, додаде изворот.

 

Share

Watch How Not to Summon a Demon Lord Episode 5 (https://animeheaven.pro/m/5NwB/ep-5) at website https://animeheaven.pro anime heavene

Naruto: Shippuden (https://animeflix.nl/m/RlK) Episode 500 at ANIMEFLIX animeflix haikyuu

Scroll to Top