(Фото) Шакира за првпат со синовите се појави во јавноста по разделбата со Пике

(Фото) Шакира за првпат со синовите се појави во јавноста по разделбата со Пике

пред 2 години

Пејачката Шакира за прв пат се појави во јавноста, по скандалот дека се разделува од нејзиниот партнер Пике.

dobivaj vesti na viber

Шакира е видена на прошетка со нејзините синови.

По разделбата и наводната измама на долгогодишниот партнер Жерар Пике, заедно одлучија да и соопштат на јавноста за нивната разделба.

Share
Scroll to Top