(Фото) Јелена диктира мода: Малку гламур од македонската актерка

(Фото) Јелена диктира мода: Малку гламур од македонската актерка

пред 6 месеци

Актерката Јелена Јованова -Периќ, по паузата откако се породи повторно се врати на снимањето.  Таа деновиве во Скопје и на големо ја снима петата сезона на серијата “Преспав’. Но, покрај тоа серијата, таа сними и неколку  едиторијали за еден италијански бренд , па е преставена во  храбро, самоуверено и гламурозно издание. Овој пат  Јелана диктира мода со колекција есен/зима’20. Пред  днеа во кампањата беа Каролина Гочева и Катарина Ивановска.

Share

KissAnime seven deadly sins kissanime: The Rising of the Shield Hero Season 2 Episode 1-Preview

GoGoAnime gogoanime boku no hero: Watch Attack on Titan Season 3 (Dub) Episode 1

Scroll to Top