post-image

(Фото) Јелена разубавена по породувањето, омилената драчевчанка пак снима „Преспав“

пред 4 месеци

Актреката Јелена Јованова е во Скопје. Таа неколку месеци по породувањето, изгледа одлично, а многумина велат дека мајчинството и годи и дека е разубавена. Не е тајна дека се снима петата сезона на хумористичната серија “Преспав“,  во која Јелена со улогата на рецепционерката Јелена стана омилената дрчевчанка во земјава.  За новата сезона на Преспав, се собра екипата. Глумците објавуваат по некоја фотка од снимањето. Освен Јелена која живее во Загреб, тука е Тијана, која ја живее во Белград, и која со ликот на Ула ја доби публиката. Првата епзода на “Преспав’ е прикажана на денешен ден пред 4 години.

Share

Sword Art Online Alicization War of Underworld (Dub) Episode 12 at website https://animeplanet.cc boruto anime planet episodes

Watch Sword Art Online Alicization War of Underworld Part 2 Episode 2 (https://funimationfree.com/m/ONQy/ep-2) at website https://funimationfree.com funimation winter 2020

Scroll to Top