(Фото) Ќерката на Ким Бесинџер топлес ги повика Американците да гласаат

пред 1 година

Иреланд, ќерката на Ким Бесинџер и Алек Болдвин, се соблече топлес и ги повика Американците да гласаат на претседателските избори што ќе се одржат за две недели. На сликите што ги објави на „Инстаграм, 25-годишната манекенка ги крие брадавиците со стикери на кои пишува „гласав“ и испрати порака што повеќе луѓе да излезат на изборите.

„Гласањето е кул, исто како и непропорционалните гради“, напиша таа во пораката.

Иреланд често објавува разголени слики на социјалните мрежи, па нејзиниот татко и чичко ѝ, глумецот Вилијам Болдвин, јавно ја караат дека треба да се засрами што се слика гола.

 

Share

AnimeFreak - Watch Anime Online for Free. Subbed & Dubbed. AnimeFreak #1 Site to watch thousands of dubbed and subbed anime episodes including Dragon Ball Super, Attack on Titan, Naruto Shippuden, One Piece

online anime AnimeFreak My Hero Academia

online anime The Daily Life of the Immortal King [Chinese Dub]

Fairy Tail

sites to watch anime Rascal Does Not Dream of Bunny Girl Senpai

animefreaks official website Higehiro: After Being Rejected, I Shaved and Took in a High School Runaway

Scroll to Top