(Фото) Џамбазов со фотка од матурска: Еј младост, куќо недокуќена

(Фото) Џамбазов со фотка од матурска: Еј младост, куќо недокуќена

пред 11 месец

Актерот и шоумен Игор Џамбазов на Инстаграм се потсети на старите времиња и сподели фотографија од неговата матурска вечер со неговата партнерка Анче.

„На матурска, 1981, со мојата партнерка Маринова Анче. Еј ти младост моја, куќо недокуќена“,  напиша Игор под фотографијата. Повеќето се сеќаваат на тоа како изгледал Игор во младоста, затоа што од дете е пред камерите и во јавноста.

Игор секогаш го привлекува вниманието, особено изминатиов период, откако е во љубов со алпинистката Илина Арсова.

 

 

Share

4Anime: Mob Psycho 100: The Spirits and Such Consultation Office's First Company Outing - A Healing Trip That Warms the Heart (Dub) anime episode Full online free at https://4anime.biz 4anime unblocked

Website https://aniwatch.pro: Watch Keijo!!!!!!!! aniwatch Episode 12 aniwatch

Website https://animetv.cc: Watch Baby Felix (Dub) animetv Episode 26 anime tv for free

Bai Yao Pu 2nd Season Episode 6

Osf: https://osf.io/qmc52/

: anchor.fm/ kissanimemx

Scroll to Top