(Фото) Џенифер Анистон позира топлес на плажа

(Фото) Џенифер Анистон позира топлес на плажа

пред 3 години

Глумицата Џенифер Анистон по повод Денот на планетата земја, позираше топлес на плажа. Фановите и коментираат дека иако има 52 години, таа изгледа прекрасно.

“Денешниот ден е само потсетување дека оваа прекрасна планета е единствената што ја имаме. Ве молам, потрудете се да ја заштитите”, напиша таа на фотографијата.

Share
Scroll to Top