(Фото) Џони Деп непрепознатлив без мустаќите на концерт

(Фото) Џони Деп непрепознатлив без мустаќите на концерт

пред 2 години

Глумецот Џони Деп кој неодамна ја доби тужбата против бившата сопруга Амбер Херд за клевета, одржа концерт со неговиот добар пријател, легенданриот музичар Џеф Блек, а фановите не можеа да го препознаат без препознатливите мустаќи и брада.

dobivaj vesti na viber

Деп на настапот носеше бела кошула со засукани ракави, под кои му се гледаа тетоважите.

За потсетување, Амбер Херд призна дека не може да му исплати отштета од 8 милиони долари на Деп за клеветата, по изгубената пресуда. Медиумите пишуваат дека не се знае дали Деп ќе инсистира Амбер да ѝ плати или можеби ќе ѝ прости и ќе се задоволи само со добиената пресуда.

 

Share
Scroll to Top