Шоуто на Кардашјан повторно на телевизија

Шоуто на Кардашјан повторно на телевизија

пред 1 година

Познатото реално шоу на семејството Кардашјан, Keeping Up with the Kardashians, повторно ќе се емитува на телевизија. Одлуката тоа да биде повлечено е сменета по неколку месеци.

На почетокот на есента беше објавено дека познатото реално шоу ќе престане да се снима и повеќе нема да се емитува и дека 20. сезона ќе биде последна.

Сега семејството Кардашјан потпиша договор со стриминг-сервисот „Хулу“. Договорот го потпишале Ким, Клои, Кортни Кардашјан и нивната мајка Крис Џенер, како и полусестрите Кендал и Кајли. Новото шоу ќе се емитува не само во Америка туку и во други земји.

Деталите сè уште не се познати, како и дали сите ѕвезди повторно ќе се појават на екраните. Емитувањето на шоуто е закажано за в година.

Share

Animeflix - Watch your favorite anime online FREE.. Animeflix - your number one source for FREE anime, subbed and dubbed. Watch your favorite anime online FREE.

english dubbed anime Hunter x Hunter (2011)

english dubbed anime Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Mugen Train Arc

anime stream ANIMEFLIX How NOT to Summon a Demon Lord Ω

animeflix website ANIMEFLIX Bleach (Dub)

ANIMEFLIX Boruto: Naruto Next Generations (Dub) Episode 146

tải go88
Scroll to Top