Џамбазов и стана вујна на Илина

Џамбазов и стана вујна на Илина

пред 4 години

Актерот Игор Џамбазов и алпиниската Илина Арсова, кои се во врска подолг период, постојано се активни на социјалните мрежи.

Илина на својот Инстаграм профил сподели фотографија од посетата на Музејот на современата уметност во Скопје и напиша : „Со вујна на изложба“, алудирајќи на подмладениот имиџ на актерот.

И овој пат еден куп коментари и лајкови, меѓу кои и пејачката Калиопи која искоментира дека се преубави.

Share
Scroll to Top