Mик Џегер ѝ подари на девојка му куќа од 2 милиони долари

Mик Џегер ѝ подари на девојка му куќа од 2 милиони долари

пред 9 месеци

Познатиот пејач Мик Џегер и фронтмен на легендарната британска група Rolling Stones, на својата девојка Мелани Хамрик ѝ подарил куќа вредна два милиони долари, пишува магазинот „Пипл“.

Како што открива извор близок до двојката, куќата се наоѓа во Сарасота и Брадентон во Флорида, далеку од градскиот метеж.

 

Мик и Мелани се одлучиле за овој имот откако направиле виртуелна турнеја, а локацијата досега ја немаат посетено.

Share

Website https://animeflv.uk: Watch Hellsing Ultimate (Dub) animeflv Episode 10 free anime

WCOStream: Tenchi Muyou! (Dub) anime episode 26 online free at https://wcostream.cc wcostream amazing world of gumball

Re:ZERO -Starting Life in Another World- (Dub) Episode 25

Website https://aniwatch.pro: Watch Claymore aniwatch Episode 26 watch anime free

Startupmatcher: https://startupmatcher.com/p/kissanime-2

Behance: https://www.behance.net/animefreakws/

Scroll to Top