НИКОБ ЛАБ со нова мобилна локација – Бибај Групација (Качанички пат)

пред 4 месеци

Oд денес 24.09.2021 (петок) ќе биде отворен мобилен пункт за PCR и брзи антигенски тестови во комплекот на Бибај групација – ул. Јадранска Магистрала (Качанички пат) во Скопје.

Работното време на мобилниот пункт е секој ден од 08-16 часот.

Тестирањето е без закажување и регистрација на термин, а резултатите можат да се добијат во рок од 30 минути (за брзите антигенски тестови), или истиот ден (за PCR тестирање).

НИКОБ ЛАБ како општествено одговорна компанија вложува огромни средства и напори да им излезе во пресрет на сите граѓани кои сакаат да се тестираат по најниски цени, а истиот тест може да им послужи за патување во странство.

За повеќе информации можете да се јавите на телефонскиот број 02/274-1000 или да ја посетите веб страната nikoblab.mk.

Напомена: При тестирањето задолжително е носење на документ за лична идентифиција, како што е лична карта или патна исправа (пасош).

НИКОБ ЛАБ – БРЗИ, ДОСТАПНИ И КВАЛИТЕТНИ!

 

(ПР текст)

Share

4Anime - Watch English Anime Online For Free in HD | 4Anime.biz. 4Anime Watch high quality 1080p online anime with English subtitles. You can watch free anime movies and movies online at 4Anime. Just sit back and relax!

4anime.biz Seirei Gensouki: Spirit Chronicles

JUJUTSU KAISEN (Dub)

Naruto (Dub) Episode 219

anime sites TSUKIMICHI -Moonlit Fantasy-

4anime biz Josee, the Tiger and the Fish

Scroll to Top