Автомобил излета од патот Битола-Кичево, повредена жена

пред 11 месец

Педесет и петгодишна жена е тешко повредена во сообраќајна несреќа, што се случила вчера утрото на патот Битола-Кичево.

Несреќата се случила кога автомобил „рено меган“ со битолски регистарски ознаки, управувано од А.Ц.(35) од с.Долно Оризари, битолско, излетало од патот. Во незгодата со тешки телесни повреди се здобила сопатничката В.Ц.(55) од Долно Оризари, констатирани во Клиничката болница Битола. Извршен бил увид на местото на настанот од увидна екипа од СВР Битола.

Share

english anime. GogoAnime.be - The best website to watch anime for free thousands of anime episodes. Watch anime online in English at GoGoAnime. Subbed, Dubbed, No ADs.

watch anime Naruto

The Seven Deadly Sins: Dragon's Judgement

DARLING in the FRANXX (Dub) Episode 22

goanime pe GoGoAnime That Time I Got Reincarnated as a Slime Season 2

DARLING in the FRANXX

Scroll to Top