Без струја делови од Центар, Аеродром и Кисела вода

пред 2 дена

Од ЕВН Македонија известуваат дека на ден 15.05.2022 година (недела) без електрична енергија ќе останат:

var ai_block_div = document.getElementsByClassName (‘ai-viewports’); ai_insert_code (ai_block_div [ai_block_div.length – 1]);

– во периодот од 03:00 до 08:30 часот, дел од Аеродром, Дел од Кисела Вода и Црниче, поголем дел од централно градско подречје, сите стопански и нестопански објекти, нас.Пролет, Маџар Маало, сите стопански и нестопански објекти на дел од Центар, Кисела Вода и Аеродром.

Share

online anime. Animeflix - your number one source for FREE anime, subbed and dubbed. Watch your favorite anime online FREE.

watch animes Attack on Titan

dubbed anime The World's Finest Assassin Gets Reincarnated in Another World as an Aristocrat

anime flix ANIMEFLIX My Hero Academia Season 3 (Dub)

anime online Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Mugen Train Arc

anime website Hunter x Hunter (2011) (Dub)

tải go88
Scroll to Top