(Видео) Лефков објави видео од хаосот во Собрание

пред 3 месеци

Пратеникот од ВМРО-ДПМНЕ, Миле Лефков објави видео на Фејсбук од хаосот во Собранието.

var ai_block_div = document.getElementsByClassName (‘ai-viewports’); ai_insert_code (ai_block_div [ai_block_div.length – 1]);

Од опозициската партија велат дека претседателот на Собранието, Талат Џафери ги заклучил внатре.

„ Заклучени пратеници и хаос во Собрание! Диктатурата на ДУИ/СДСМ олицетворена во Талат го покажува грдото лице во Собрание!“.

Share

tải sunwin

game bài sunwin sunwin apk sunwin tài xỉu

tải sunwin

tải sunwin

sunwin

Scroll to Top