(Видео) Момче натепа девојка во Куманово

пред 3 дена

Mлад дечко со шутирање натепа девојка во Куманово, а снимките попладнево беа објавени на социјалните мрежи.

Подоцна дечкото беше нападнат од друго момче.

СВР Куманово по споделувањето на видеата соопшти дека презема соодветни мерки и активности за расчистување на случајот.

„За настанот е известен јавен обвинител, а извршен е службен разговор со напаѓачот кој физички ја нападнал девојката“, велат од полицијата.

Во врска со случајот ќе биде извршен разговор и со други лица и по документирањето ќе следува соодветен поднесок.

Share

AnimeDao: Kuroi Ame ni Utarete anime episode Full online free at https://animedao.nl anime dao

ANIMEFLIX: Crystal Triangle anime episode Full online free at https://animeflix.nl high school dxd animeflix

AnimeTV: Pokémon The Series: XY anime episode 93 online free at https://animetv.cc anime tv for free

Zeef: https://zeef.com/profile/gogoanimelol

Discogs: https://www.discogs.com/fr/user/animeflixnl

Lazi: https://lazi.vn/user/gogoanimelol

Scroll to Top