Загина охриѓанец во сообраќајка на патот Охрид-Кичево

пред 9 месеци

Триесет и седумгодишен охриѓанец загина во сообраќајна несреќа, откако вчера на магистралниот пат Охрид– Кичево, кај селото Врбјани, возејќи автомпобил излетал од патот.

„П.Н.(37) од Охрид, управувајќи патничко моторно возило ‘опел корса’ со кумановски регистарски ознаки излетал од патот, по што возачот починал на местото на настанот. Извршен е увид на местото на настанот. По наредба на Јавен обвинител телото на починатиот е дадено на обдукција“, соопшти МВР.

Share

AnimeHeaven: Fantasy of a Kitten anime episode Full online free at https://animeheaven.pro watch anime free

Website https://animepahe.cc: Watch The Eccentric Family animepahe Episode 13 anime to watch

Website https://animebee.to: Watch Ga-Rei-Zero animebee Episode 12 anime online

AnimeFreak: Onara Goro anime episode 13 online free at https://animefreak.ws sites like animefreak

Animeflixnl contently: https://animeflixnl.contently.com/

My desktopnexus: https://my.desktopnexus.com/animeflixnl/

Scroll to Top