За новогодишната ноќ се очекува суво и претежно ведро време

пред 10 месеци

За време на Новогодишната ноќ се очекува суво и претежно ведро време, во западните делови со мала до умерена облачност, јави Управата за хидрометеоролошки работи.

Од утре ќе преовладува променливо облачно и релативно топло време со сончеви периоди и со умерен до засилен јужен ветер, а во крајните западни делови ќе има услови за повремени слаби врнежи.

Во среда кон крајот на денот и во четврток претпладне врнежи од дожд ќе има на повеќе места, велат од УХМР.

Share

Watch Lupin III: Island of Assassins Episode Full

Website https://animefreak.ws: Watch Ray The Animation animefreak Episode 13 animefreak dororo

https://4anime.biz 4anime hunter x hunter

AnimeHeaven: My Family anime episode 21-a online free at https://animeheaven.pro attack on titan anime heaven

Snupps: https://www.snupps.com/animefreakws

Forums asp: https://forums.asp.net/members/gogoanimebe.aspx

Scroll to Top