Нападнат таксист во Бутел

пред 3 години

Таксист бил физички нападнат на бензинска пумпа на подрачјето на скопската населба Бутел.

Од МВР информираат дека зад нападот стои патник кој се превезувал во такси возилото.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот, додаваат од полицијата во дневниот билтен.

Share
Scroll to Top