Наставничка нападнала ученик во Скопје

пред 4 дена

Малолетник бил нападнат вчера од страна неговата наставничка.

var ai_block_div = document.getElementsByClassName (‘ai-viewports’); ai_insert_code (ai_block_div [ai_block_div.length – 1]);

„На 12.05.2022 во 13.29 часот во СВР Скопје, Ф.К.(37) од с.Долно Свиларе, скопско, пријавила дека додека бил на училиште во с.Долно Свиларе нејзиниот малолетен син бил физички нападнат од наставничката А.К. од Скопје“, информира МВР во дневниот билтен.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Share

https://gogoanime1.be/. GogoAnime.be - The best website to watch anime for free thousands of anime episodes. Watch anime online in English at GoGoAnime. Subbed, Dubbed, No ADs.

GoGoAnime Kiss x Sis (TV)

gogoanimeio GoGoAnime Record of Ragnarok

GoGoAnime SPY x FAMILY

GoGoAnime Fairy Tail (Dub) Episode 173

watch anime online GoGoAnime Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba

tải go88
Scroll to Top