Неготинец со автомобилот удрил во пешак, па двајцата се степале

пред 4 месеци

Сообраќајна несреќа преминала во физичко насилство вчера на улицата Маршал Тито во Неготино.

Имено, како што информираат од МВР, патничко возило „мерцедес“, со неготински регистарски ознаки, управувано од Б.Ш.(38) од Неготино, удрило во пешакот В.А.(44) од истиот град. Веднаш потоа настанала и физичка пресметка помеѓу нив.

Во несреќата пешакот се здобил со тешки телесни повреди.

По целосно документирање на случајот ќе биде поднесена соодветна пријава.

Share

stream anime online. AnimeHeaven is the best animes online website, where you can watch anime online completely free. No download, no surveys and only instant premium streaming of animes.

sites to watch anime That Time I Got Reincarnated as a Slime Season 2

watch anime free Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train

online anime Tokyo Revengers

Tokyo Ghoul Episode 4

AnimeHeaven My Hero Academia (Dub)

Scroll to Top