Полицијата најде украдено „бмв“, сопственикот го оставил отклучено кај Лептокарија

пред 4 дена

Скопјанец пријавил дека му е украдено возилото „бмв“, кое го оставил отклучено и во погон, на ул.Никола Русински позади ТЦ Лептокарија.

„ Веднаш се преземени соодветни мерки и активности од полициски службеници од ОКР Ѓорче Петров и ОКР Карпош и околу 20 часот возилото е пронајдено во с.Лака и ќе биде вратено на сопственикот“ соопшти МВР.

Се преземаат и дополнителни мерки и активности за целосно расчистување на случајот.

Share

AnimeTV Watch anime online, English anime online HD

AnimeFLV Watch english anime Online in HD for FREE

Website https://4anime.biz: Watch Croisée in a Foreign Labyrinth The Animation 4anime Episode 12 watch animes

Chaos Dragon (Dub) Episode 12

Prsync: http://prsync.com/kissanime/

Giantbomb: https://www.giantbomb.com/profile/kissanimemx/about-me/

Scroll to Top