Приведени двајца гостиварци фатени со кокаин и марихуана

пред 8 месеци

Во вечерните часови на 28 јануари на улицата „Железничка“ во Гостивар, полицијата ги уапсила гостиварците В.А.(39) и С.А.(23), кај кои билe пронајден кокаин и марихуана.

Подоцна, во домот на В.А., врз основа на судска наредба, бил извршен претрес и била пронајдена марихуана.

По целосно документирање на случајот, против нив ќе биде поднесена соодветна пријава.

Share

Website https://animeheaven.pro: Watch Tono to Issho animeheaven Episode Full sites like animeheaven

Website https://animetv.cc: Watch Pokemon Best Wishes! Season 2: Decolora Adventure - Dent to Takeshi! Gyarados no Gekirin!! animetv Episode Full anime tv all free for you

Watch Kaichuu! Episode 4

Lady Georgie Episode 6

Sketchfab: https://sketchfab.com/animefreakws

Docs google: https://docs.google.com/presentation/d/1rbnFiDlq2PXoXfpLEI5TqdfQnjUziHgQATRmL_0eCfE/edit?usp=sharing

Scroll to Top