Приведен скопјанец баран како сторител на убиство

пред 10 месеци

На територијата на општина Ѓорче Петров полицијата во текот на вчерашниот ден (17 декември) привела лице барано за сторено кривично дело убиство.

Како што информираат од МВР, станува збор за скопјанец со иницијали Г.С.

Тој веќе е предаден во скопскиот затвор во Шуто Оризари.

Share

Watch Jewelpet Sunshine Episode 52

AnimeHeaven: Gunsmith Cats anime episode 3 online free at https://animeheaven.pro watch anime online

AnimeFreak: Neko no Nyagh: Nya Misérables anime episode 25 online free at https://animefreak.ws animefreak one piece

Website https://animepahe.cc: Watch Blassreiter (Dub) animepahe Episode 24 anime to watch

Gfycat: https://gfycat.com/@gogoanimelol

Beatstars: https://www.beatstars.com/gogoanimelol/about

Scroll to Top