Приведен тетовец баран со потерница

пред 8 месеци

Синоќа околу 22.20 часот, полициски службеници на СВР Тетово го привеле З.А.(19) од тетовско Озормиште, осуден на затворска казна за тешка кражба, по што тој бил спроведен во Казнено-поправната установа Затвор „Тетово“ во Тетово за издржување на казната.

Share

AniWatch watch anime: Watch Rascal Does Not Dream of Bunny Girl Senpai Episode 5 (https://aniwatch.pro/m/Ko11/ep-5)

ANIMEFLIX your name animeflix: The Promised Neverland Season 2 Episode 11

Scroll to Top