Скопјанец пронајден починат во викендица во Катланово

пред 2 недели

Од МВР информираат дека едно лице било пронајдено починато во викенд куќа во с.Катланово.

Од министерството известуваат дека на 06.04.2021 околу 13:00 часот во СВР Скопје било пријавено дека во викенд куќа во с.Катланово, скопско, бил пронајден починат Т.П.(84) од Скопје.

Смрт без траги на насилство констатирал лекар од Итна медицинска помош, а по наредба на Јавен обвинител телото било предадено на обукција.

Share

AnimeFreak animefreak death note: Watch Kaguya-sama: Love is War Season 2 Episode 11 (https://animefreak.ws/m/JJJK/ep-11)

AnimeHeaven bleach anime heaven: Watch That Time I Got Reincarnated as a Slime (Dub) Episode 4 (https://animeheaven.pro/m/xp0B/ep-4)

Scroll to Top