Тепачка во казино во Скопје

пред 3 години

Изутринава во 4:30 часот во Полициската станица Ѓорче Петров, Н.С.(33) од с.Љубин, Скопско, пријавил дека бил физички нападнат од неколку лица од обезбедување во казино во трговски центар во Скопје. Според пријавеното, тој со остар предмет повредил еден од напаѓачите. Се преземаат мерки за расчистување на случајот, соопшти полицијата.

Share
Scroll to Top