Тешко повредена жена во експлозија на плинска боца во Пробиштип

пред 2 недели

Шеесет и шестгодишна жена од Пробиштип е повредена откако вчера во нејзиниот дом експлодирала плинска боца.

Жената била пренесена во Клиничката болница Штип за укажување лекарска помош.

Увид на местото извршила екипа од Полициската станица Пробиштип и се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Share

https://gogoanime.be i want to eat your pancreas gogoanime. Watch Battle Athletes (Dub) Episode 6

Watch anime online for free at AnimeDao animedao website reddit. Eden of The East Episode 11

WCOStream Watch anime online, English anime online HD. Watch Thunderbirds 2086 (Dub) Episode 24

KissAnime Cruzroja: http://www.cruzroja.es/creforumvolint_en/user/editDone/161185.page

Scroll to Top