Teшко повреден градежен работник во населба Илинден

пред 5 месеци

Во попладневните часови на 13 октомври во скопската полиција било пријавено дека во комплексот клиники „Мајка Тереза“ со тешки повреди бил донесен 59-годишниот В.С. од Скопје.

Според пријавеното, тој се повредил додека извeдувал градежни работи за фирма во скопската населба Илинден.

Полицијата презема мерки за расчистување на случајот.

Share

Hige wo Soru. Soshite Joshikousei wo Hirou. (https://funimationfree.com/m/zg1v) Episode Preview at website https://funimationfree.com funimation roku

Watch Fairy Tail Episode 131 (https://animeheaven.pro/m/ZzO/ep-131) at AnimeHeaven one piece anime heaven

Scroll to Top