(Галерија) Македонските репрезентативци на тренинг пред дуелот со Малта

(Галерија) Македонските репрезентативци на тренинг пред дуелот со Малта

пред 3 месеци

Македонската фудбалска репрезентација го одработи тренингот пред утрешниот меч од квалификациите за Евро 2024 против Малта, кога ќе треба да докажеме дека можеме и со „помалите“ репрезентации по одличното 1:1 реми со Италија во Скопје.

Share
Scroll to Top