Голманот Храдецки си постигна бизарен авто-гол

Голманот Храдецки си постигна бизарен авто-гол

пред 10 месеци

Баер Леверкузен славеше победа во Билефелд (2:1). Гловите за „фармацевтите“ ги постигнаа Бејли и Драговиќ во 88 минута.

Домашниот тим во 47.минута израмни на 1:1 со еден од најбизарните авто-голови оваа сезона.

Голманот Лукас Храдецки сакаш да избие во поле една топка, која му ја врати неговиот играч, лошо ја зафати и таа заврши во неговиот гол.

 

Share

AnimeFLV: Big Fish & Begonia anime episode Full online free at https://animeflv.uk animes online

Website https://kissanime.mx: Watch Mardock Scramble: The Third Exhaust (Dub) kissanime Episode Full anime stream

Website https://animefreak.ws: Watch Uchuu Senkan Tiramisù Specials (Dub) animefreak Episode 3 animefreak one piece

Watch Mo Dao Zu Shi: Wanjie Pian Episode 6

Xdqnam gov: http://xdqnam.gov.vn/Default.aspx?tabid=118&TLID=6526

Vhearts: https://vhearts.net/animeflixnl

Scroll to Top