Клоп тред тешка одлука, една голема ѕвезда ќе замине од Ливерпул

Клоп тред тешка одлука, една голема ѕвезда ќе замине од Ливерпул

пред 1 година

Фудбалскиот клуб Ливерпул, во летниот преоден рок, ќе остане без една голема ѕвезда. Англиските медуми, повикувајќи се на „Еуроспорт“, тврдат дека Јирген Клоп ќе мора да избера помеѓу Вирџил Ван Дајк и Мохамед Салах.

Командантот на одбраата и најдобриот стрелец се ближат кон моментот кога ќе треба да ги продолжат договорите. „Еуроспорт“, објави дека Ливерпул има одредени финансиски проблеми и дека на само еден од нив ќе може да му понуди богат договор.

Каљко сега стојат работите во клубот, многу веројатно е дека Салах ќе го напушти клубот.

Share

4anime. 4Anime Watch high quality 1080p online anime with English subtitles. You can watch free anime movies and movies online at 4Anime. Just sit back and relax!

So I'm a Spider, So What? Episode 18

anime online Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation

4Anime My Hero Academia Season 5

DARLING in the FRANXX

4Anime Fairy Tail (Dub)

tải go88
Scroll to Top