ММА полска лудост – ја провоцираше со пластичен пенис, па изеде невиден ќотек во кафезот

ММА полска лудост – ја провоцираше со пластичен пенис, па изеде невиден ќотек во кафезот

пред 1 година

Лудиот свет на полските ММА борби повторно ни носи вистински бисер овој викенд, откако Аниела „Лил Масти“ Богуш и се одмазди на ривалката Ева Бродњицка, која претходно и мафташе во лице со пластичен пенис.

Пред пресметката во Хај лиг ММА шоуто во Гдањск во саботата, Бродњицка, поранешна боксерка и ВБО шампионка, реши да ја провоцира Богуш, која е поп-ѕвезда во својата татковина, предизвикувајќи скандал на соочувањето.

Вистинската „наплата“ дојде во кафезот, кога Богуш целосно доминираше пред да ја заврши работата во третата рунда.Share
Link with us
Game bài đổi thưởng
Scroll to Top