Морбидни закани до тројца директори од управата на ФК Ливорно

Морбидни закани до тројца директори од управата на ФК Ливорно

пред 1 година

Неверојатна глетка осамнала на стадионот на италијанскиот фудбалски клуб, Ливорно. Три крста и скината свинска глава покрај нив се најдоа на тревникот на стадионот.

Клубот од Тоскана веќе некое време мака мачи со финансиски проблеми и игра во ниските лиги во Италија, а навивачите за сето тоа ја обвинуваат управата на клубот.

За да го изразат своето незадоволство, им се заканија на тројцата директори во клубот. На транспарентите пишува – „Ќе платите, ќе платите за се“.

Share

TwistMoe Watch anime online, English anime online HD

Website https://animefreak.ws: Watch Congming de Yixiu Zhi Fan Dou Gongzhu animefreak Episode Full anime freak tv

Izumo Episode 2

Watch Appleseed (Movie) Episode Full

Qiita: https://qiita.com/kissanimemx

Thingiverse: https://www.thingiverse.com/gogoanimebe/designs

Scroll to Top