Патуваме со ŠKODA

Патуваме со ŠKODA

пред 9 месеци

Авантурите започнуваат од првиот километар, приказните се создаваат со најблиските луѓе. Од градскиот метеж, до највисоките планински предели, покрај убавините на нашите езера.
Ве покануваме да се придружите на нашите патувања со урбаната Scala, удобната Octavia и моќниот Kodiaq.

Патуваме со ŠKODA.

ŠKODA SCALA ВО УРБАНАТА ЏУНГЛА НА ГЛАВНИОТ ГРАД

Како што начинот на живот го создава и дефинира Вашиот стил, така новата Scala перфектно се вклопува во урбаната џунгла. Практичните елементи и димензија, комфорот и прегледноста, како и високото ниво на технологија ги поставуваат параметрите на идеалното возило во секојдневието. Дизајн кој се разликува, останува секогаш забележан.

ŠKODA OCTAVIA НА ОХРИДСКОТО КРАЈБРЕЖЈЕ

Сите семејни доживувања започнуваат со Octavia. Спакувајте сѐ што е потребно и семејната авантура може да започне.
Безкомпромисна практичност и удобност во возењето на сите патници ги прави сите патувања до Вашите омилени викенд прибежишта извонредно пријатни.
Патуваме со новата Octavia.

ŠKODA KODIAQ НИЗ ПЛАНИСКИТЕ ПРЕДЕЛИ

Патувањата до посакуваните дестинации со моќниот Kodiaq се едноставно достижни за Вас и целото семејство.
Врвната практичност во комбинација со напредната технологија, ги прават и најнедостижните места лесно достапни.
Во боите на есента – патуваме со Kodiaq.Share

Natsu e no Tobira Episode Full

AnimeHeaven - Watch HD Anime Online Free | AnimeHeaven.pro

https://animeflv.uk dubbed anime

AnimeFreak: My Teen Romantic Comedy SNAFU (Dub) anime episode 13 online free at https://animefreak.ws attack on titan animefreak

Plimbi: https://www.plimbi.com/author/40965/animeflixnl

Rctech: https://www.rctech.net/forum/members/kissanimemx-253959.html

Scroll to Top