Познат ММА борец влече автомобил со заби

Познат ММА борец влече автомобил со заби

пред 8 месеци

Босанскиот ММА борец Ермин Јунузовиќ попознат како Ерко Јун важи за еден од најсилните борци на овие простори.
Тој на Инстаграм објави видео на кое со заби влече автомобил марка „bmw“.

Ерко Јун пред 3 години почна професионално да се бори, а пред тоа името го изгради како фитнес модел и актер. На социјалните мрежи има 6 милиони следбеници.

Share

KissAnime kissanime fire force: Watch Kuroko's Basketball 2 Episode 10 (https://kissanimeonline.com/m/Ya1/ep-10)

AnimeHeaven sites like animeheaven: One Punch Man Episode 12

Scroll to Top