Познат ММА борец влече автомобил со заби

Познат ММА борец влече автомобил со заби

пред 2 години

Босанскиот ММА борец Ермин Јунузовиќ попознат како Ерко Јун важи за еден од најсилните борци на овие простори.
Тој на Инстаграм објави видео на кое со заби влече автомобил марка „bmw“.

Ерко Јун пред 3 години почна професионално да се бори, а пред тоа името го изгради како фитнес модел и актер. На социјалните мрежи има 6 милиони следбеници.

Share
Link with us
Game bài đổi thưởng
Scroll to Top