Промашувањето на вечерта го има Французинот Соле!

Промашувањето на вечерта го има Французинот Соле!

пред 4 дена

Мечот помеѓу Севилја и Ред бул Салцбург, кој заврши 1:1, влезе во историјата на ЛШ со четири досудени пенали во првото полувреме, од кои само два беа прецизни, но и второто полувреме го донесе најдобриот момент досега  – промашувањето на францускиот напаѓач на австрискиот шампион, Умар Соле.

Соле имаше шанса да донесе значајни три поени во дуелот во Андалузија, но просто кажано се посрамоти.

Share

https://animeflv.uk watch anime dub

AnimeKisa: Welcome to Irabu's Office anime episode 11 online free at https://animekisa.in watch animes

AnimeTV Watch Anime Online | AnimeTVStreaming Anime Episodes

AnimeDao: Aishen Qiaokeli-ing... anime episode 15 online free at https://animedao.nl animedao website

Tripline: https://www.tripline.net/kissanimemx/

Sites google: https://sites.google.com/view/gogoanimelol

Scroll to Top