Руска манекенка имала се.с со малолетниот Мбапе

Руска манекенка имала се.с со малолетниот Мбапе

пред 2 месеци

Руската телевизиска водителка, глумица и манекенка, Викторија Боња, во интервју за „Спорт Експрес“, открила дека имала се.с со малолетниот Килијан Мбапе.

Боња денес има 41 година, а Мбапе 22. Таа имала се.с со Мбапе кога тој имал 17 години.

„Не знаев дека е малолетен. Јас бев слободна, исто и тој. Кога открив дека се уште нема 18 години, се исплашив дека ќе настрадам за педофилија. Не жалам што пропадна врската. Јас сум жена на која и треба стабилност, и барам внимание“, рекла Викторија Боња, која изминатите години беше во врска со соиграчот на Мбапе од ПСЖ, Нејмар.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by VICTORIA BONYA (@victoriabonya)

Share
Scroll to Top