Брнабиќ: Денескa повеќе од 5.000 новозаразени

пред 8 месеци

Српската премиерка, Ана Брнабиќ, очекува дека денеска во Србија ќе има повеќе од 5.000 новоинфицирани со коронавирус.Како што рече таа, среда е обично најлошиот ден.

Таа изјави во Националната академија за јавна администрација дека податоците утрово во 8 часот се полоши од вчера во исто време. Брнабиќ додаде дека во овој момент нема причина да се одржува настава преку Интернет во училиштата, наведувајќи дека ќе разговараат за понатамошните чекори со Кризниот штаб, имајќи предвид дека граѓаните се најмногу загрижени дали ќе работат градинките и училиштата.

Share

4Anime persona 4 animation reddit: Kimetsu no Yaiba Movie: Mugen Ressha-hen (https://4anime.biz/m/wOB2) Episode Preview 02

AnimeHeaven boruto anime heaven: Watch Naruto: Shippuden Episode 478

Scroll to Top