(Видео) Маж со секира држеше во заложништво шест деца во Русија

пред 10 месеци

Маж кој држеше шест деца како заложници во стан во Санкт Петербург, се предаде на полицијата.Во стан во предградијата на Санкт Петербург, маж вооружен со секира држеше како заложници шест деца, пренесоа руските агенции.

Извор од безбедносните сили за агенцијата РИА Новости изјавил дека човекот бил пијан, а со полицијата била контактирана неговата сопруга, која не можела да влезе во станот.

Полицијата преговарала со човекот, но тој не упатил никакво барање сè до моментот кога руските агенции ја пренеле информацијата.

Агенцијата ТАСС објави дека мажот се забарикадирал во станот со децата и дека причина за земање на децата во заложништво може да биде неговиот конфликт со сопругата.

Share

Non Non Biyori Repeat (https://animefreak.ws/m/dkz) Episode 12

Watch eX-Driver: Nina & Rei Danger Zone Episode Full

Website https://animekisa.in: Watch Momokyun Sword animekisa Episode 12 anime stream

Website https://aniwatch.pro: Watch Mahou Sensei Negima!: Mou Hitotsu no Sekai aniwatch Episode 4 anime online

Sxd quangnam: http://www.sxd.quangnam.gov.vn/Default.aspx?tabid=158&TLID=6526

Confengine: https://confengine.com/user/gogoanimelol

Scroll to Top