Uncategorized

Клои Кардашјан се разголи на палуба

Клои Кардашјан лежи на палуба на јахта во микробикини на фотографиите што ги објави на „Инстаграм“ во понеделникот. var ai_block_div = document.getElementsByClassName (‘ai-viewports’); ai_insert_code (ai_block_div [ai_block_div.length – 1]); Ѕвездата на …

пред 1 година

Share

Почина Монти Норман, автор на музиката на филмовите за Џејмс Бонд

Британскиот композитор и текстописец Монти Норман, чии дела ја вклучуваат оригиналната музичка тема во филмовите за агентот Џејмс Бонд, почина на 94-годишна возраст. var ai_block_div = document.getElementsByClassName (‘ai-viewports’); ai_insert_code (ai_block_div …

пред 1 година

Share

Постарите ни велеа никогаш да не пливаме на самиот врв на плажата Посиди, струите влечат како правосмукалка: Убавта плажа на Халкидики е многу опсана

За убавта плажа на Халкидики, на Посиди, каде исчезнаа тројца македонски туристи не е тајна дека е плажа на која има големи струи. Тука исчезнаа тројца македонски туристи. Двајца од нив …

пред 1 година

Share

Шестмина повредени во трка со бикови во Памплона

Тројца прободени, а уште тројца се здобија со модринки во традиционалната трка со бикови на фестивалот Сан Фермин во Памплона (Шпанија), соопшти денеска портпаролот на шпанскиот Црвен крст. var ai_block_div …

пред 1 година

Share

Бритни Спирс: Документарците направени за мене се навредливи и понижувачки

Бритни Спирс смета дека документарните филмови за нејзиниот живот се навредливи, целосно понижувачки и дека направиле да се чувствува злоупотребена. var ai_block_div = document.getElementsByClassName (‘ai-viewports’); ai_insert_code (ai_block_div [ai_block_div.length – 1]); …

пред 1 година

Share

Маск се премисли, нема да го купува „Твитер“

Адвокатскиот тим на Илон Маск напиша писмо до „Твитер“ во кое информира дека тој го прекинува предложеното купување поради тоа што компанијата го прекршила договорот за спојување. var ai_block_div = …

пред 1 година

Share

Копола се прости од Кан: Засекогаш ќе биде мој пријател

Режисерот на „Кум“, Френсис Форд Копола, и актерската екипа се сеќаваат на „добриот, љубезен и надарен Џејмс Кан“ по неговата смрт. var ai_block_div = document.getElementsByClassName (‘ai-viewports’); ai_insert_code (ai_block_div [ai_block_div.length – …

пред 1 година

Share
Scroll to Top