Клои Кардашјан се разголи на палуба

пред 4 недели

Клои Кардашјан лежи на палуба на јахта во микробикини на фотографиите што ги објави на „Инстаграм“ во понеделникот.

var ai_block_div = document.getElementsByClassName (‘ai-viewports’); ai_insert_code (ai_block_div [ai_block_div.length – 1]);

Ѕвездата на „Кардашијанови“ (38) се сонча во дводелен костим, кој го истакнува нејзиниот затегнат стомак, па дури и ребрата.

 

Жешкиот приказ на Клои доаѓа откога таа сподели – а потоа бргу ја избриша – фотографија од неколку прекрасни цвеќиња што нејзиниот поранешен партнер Тристан Томпсон ѝ ги испратил за роденденот, што наведе некои фанови да шпекулираат дека можеби ја обновила врската со серискиот заводник.

Share

sun win

sunwin

sun win

game bài sunwin game sunwin tải sunwin

tải sunwin

Scroll to Top