post-image

Берта Додевска позираше во бикини, водителката е секси и во петтата деценија

пред 2 години

Телевизиската водителка Берта Додевска објави фотографии во костим за капење додека ужива покрај море. Таа се пофали со природниот изглед без шминка и фотошоп.

dobivaj vesti na viber

Нејзини блиски пријатели и фанови коментираат дека изгледа одлично иако е во петтата деценија. На социјалните мрежи таа често објавува фотографии од местата кои ги посетува. Неодамна таа сподели фотографии од нејзиниот летен одмор на Халкидики, но и покажа како ужива на охридското крајбрежје во Струга.

 

Share
Scroll to Top