„Бракот ми се распадна поради Сања Кужет“, жена ја нападна водителката на Гранд

„Бракот ми се распадна поради Сања Кужет“, жена ја нападна водителката на Гранд

пред 6 месеци

Србинка тврди дека бракот ѝ се распаднал заради водителката на „Ѕвездите на Гранд“, Сања Кужет, па сега сака да ѝ се одмазди, пишува „Скандал“.

„Мојот поранешен маж е опседнат со Сања, ме тераше да се облекувам како неа. Тие се школски другари и тој е опседнат со неа уште од средно. Некои луѓе ми рекоа дека и тогаш ја прогонувал, дека лажел дека биле во врска. Сега е уште полошо затоа што ја гледа на телевизија и ништо друго не го интересира. Ми кажа и дека сака да ја најде некаде и да ѝ каже што чувствува. После ова, бракот ми се распадна“, рекла жената која сакала да остане анонимна.

Приказната за „Скандал“ ја потврдиле и нејзини пријатели кои велат дека мажот ја малтретирал, ја терал да се облекува како Сања, да го менува гласот кога зборува, дури и ѝ предложил да направи естетска корекција на лицето за да потсетува на водителката.

„Жената е очајна, се разведува и малку е нервно попуштена. На моменти вели дека ќе ѝ се одмазди на Сања, а потоа ја предупредува да се чува од нејзиниот маж, зашто тој се однесува како психопат, па страв ѝ е да не направи некаква лудост“, пишува таблоидот.

 

Share

4Anime 4anime discord: That Time I Got Reincarnated as a Slime Season 2 (https://4anime.biz/m/v1LR) Episode 12

ANIMEFLIX animeflix my hero academia heroes rising: Watch The Hidden Dungeon Only I Can Enter Episode 2

Scroll to Top