Бред Пит се заљубил во Лејди Гага

Бред Пит се заљубил во Лејди Гага

пред 5 месеци

Популарниот холивудски глумец Бред Пит се заљубил во неговата колешка и позната пејачка Лејди Гага, пишуваат светските таблоиди. Како што пренесува National Enquirer, двојката се заљубила за време на нивното снимање на филмот Bullet Train.

Оскаровката од филмот „Ѕвездата се роди“, ќе се појави во филмот Bullet Train, кој се снима во Јапонија, а во него ќе се појави и Бре Пит. Како што пренесуваат медиумите, подготовките за снимањето на филмот, меѓу нив двајца, довело до многу повеќе од само деловна соработка.

„Двајцата имаат многу повеќе заедничко отколку што луѓето мислат. Лејди Гага ја навлече на себе филмската индустрија и вратата и се отвори со улогата во хитот „Ѕвездата се роди“, открил инсајдер, кој додава дека врската меѓу Гага и нејзиниот дечко Мајкл Полански е во криза.

„Тоа само дополнително ја создаде хемијата меѓу неа и Бред Пит“, открива изворот.

„Гага и Бред заедно го минаа карантинот и премногу се зближија за нејзин вкус. На неа и е доста од Мајкл“, открива изворот.

Тој вели дека и Бред не останал рамнодушен на магијата на пејачката, особено по раскинувањето со германскиот модел Никол Портулански.

Share

GoGoAnime haikyuu gogoanime: Watch The Rising of the Shield Hero (Dub) Episode 13 (https://gogoanime.be/m/0Dyk/ep-13)

AnimeFreak animefreak site: Watch Kuroko's Basketball 2 Episode 18

Scroll to Top