(Видео) Анџелина Џоли има ново момче

пред 3 години

Холивдската глумица Анџелина Џоли има ново момче, пишуваат светските медиуми. Блиски извори до неа откриваат дека таа е заљубена во познатиот диџеј Дипло.

Како што пренесува таблоидот New Idea, двајцата биле видени на приватна забава во Лос Анџелес, насмеани и во опуштена атмосфера.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by diplo (@diplo)

Медиумите пренесуваат дека таа веќе го запознала Дипло и со нејзиното семејство. Години по разделбата од Бред, никој не успеа да ја заинтригира и да ѝ го освои срцето, но, сега тоа му успеа на Дипло, пишува New Idea.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by diplo (@diplo)

Share
Scroll to Top